הצבע באתר נקבע ע״פ מזג האויר
 הנוכחי בת״א, הטמפ׳ כעת:

25°

אטלס, האקדמיה הטכנולוגית של מערכת הביטחון, הוא הגוף האזרחי האמון על ההעשרה וההכשרה הטכנולוגית של קצינים ושאר אנשי קבע במערכת הביטחון. מדובר במבנה ייחודי שבו אנשי הקבע יכולים ללמוד בתוכניות מותאמות אישית, עם תכנים ייחודיים, שמועברים על האוניברסיטאות והמכללות המובילות בתחום. השם הנבחר, אטלס, מעבר להיותו אותה דמות מיתולוגית מוכרת המשדרת את ערכי המותג, ואובייקט של ידע ומחקר, הוא גם ראשי תיבות של: אקדמיה טכנולוגית לאומית סינרגטית.

 

השפה התקשורתית, ובהמשך לכך גם השפה החזותית, עוסקת בפעולת הפתיחה: אטלס פותח עבורך אופקים, פותח עבורך עולמות חדשים, פותח עבורך את העתיד, וכן הלאה. בתרגום לשפה החזותית, עיקרון הפתיחה מתבטא בסוגריים גרפיים מסוגננים, המרכיבים גם את הלוגו של אטלס, וגם משמשים בסיס למערכת שלמה של אלמנטים גרפיים, לייאאוטים, אייקונים ועיבוד דימויים.

 

הלוגו החזק מבטא את התפר עליו אטלס עומד, בין התחום הביטחוני והחזק לבין עולמות הטכנולוגיה והחדשנות. השימוש באלמנטים הגרפיים המרכיבים את הלוגו על בסיס החוקיות המוכרת של השימוש בסוגריים טיפוגרפיים מייצרת שפה חזותית שהיא דנמית כמו שהיא פשוטה ומובנת למשתמש.

מיתוג

השכלה

XL

לקוח

מערכת הביטחון מדינת ישראל

שירות

דברי דפוס, שילוט, אסטרטגיה, קופירייטינג, סושיאל

שנה

2023

מדובר במבנה ייחודי שבו אנשי הקבע יכולים ללמוד בתוכניות מותאמות אישית, עם תכנים ייחודיים, שמועברים על האוניברסיטאות והמכללות המובילות בתחום

הלוגו החזק מבטא את התפר עליו אטלס עומד, בין התחום הביטחוני והחזק לבין עולמות הטכנולוגיה והחדשנות.

 

בתרגום לשפה החזותית, עיקרון הפתיחה מתבטא בסוגריים גרפיים מסוגננים, המרכיבים גם את הלוגו של אטלס, וגם משמשים בסיס למערכת שלמה של אלמנטים גרפיים, לייאאוטים, אייקונים ועיבוד דימויים.

אלמנטים הגרפיים המרכיבים את הלוגו על בסיס החוקיות המוכרת של השימוש בסוגריים טיפוגרפיים מייצרת שפה חזותית שהיא דנמית כמו שהיא פשוטה ומובנת למשתמש