הצבע באתר נקבע ע״פ מזג האויר
 הנוכחי בת״א, הטמפ׳ כעת:

25°

אתר הבוגרים של מחזור 2020 במחלקה לארכיטקטורה של בצלאל הוא התרגום הדיגיטלי של תערוכת הבוגרים של אותה שנה. יצרנו אתר שעושה יותר מרק להציג את העבודות, ומתייחס לתוכן כבר בתכנון שלנו את האפיון שלו, ואת הux/ui שלו.


האתר מבוסס על מערכים כמו-גלקטיים המדמים כוכבי לכת הנעים על צירים מעגליים – כשכל כוכב מייצג פרויקט אחר, ומקבל טיפול צבעוני גרדיאנטי שמקדד חלוקה לנושאים. מעבר לחלוקה הנושאית, קיימים באתר גם ארבעה סוגים שונים של פילטורים, כשבחירה בכל אחד מהם מייצרת מערך גרפי שונה ע״ג המסך וחוויית אוצרות ייחודית לאותו פילטור.


כמו כן, האתר כולו רצוף במיקרו התנהגויות שמעשירות את החוויה, והופכות את חוויית הגלישה בו למהנה יותר ומעודדות את המבקרים בו להבין את האופן שבו הפרויקטים אצורים באתר, ובכך למצות את את תערוכת הבוגרים באופן מיטבי. האתר פותח ע״י אלי כהן.

ux/ui

השכלה

L

לקוח

בצלאל

שירות

UX/UI, עיצוב

שנה

2020

האתר מבוסס על מערכים כמו-גלקטיים המדמים כוכבי לכת הנעים על צירים מעגליים – כשכל כוכב מייצג פרויקט אחר, ומקבל טיפול צבעוני גרדיאנטי שמקדד חלוקה לנושאים.

מעבר לחלוקה הנושאית, קיימים באתר גם ארבעה סוגים שונים של פילטורים, כשבחירה בכל אחד מהם מייצרת מערך גרפי שונה ע״ג המסך וחוויית אוצרות ייחודית לאותו פילטור.