הצבע באתר נקבע ע״פ מזג האויר
 הנוכחי בת״א, הטמפ׳ כעת:

20°

תחרות "בין הטיפות" של המחלקה לארכיטקטורה בבצלאל, בשיתוף פעולה מיוחד עם קרן ברנרד ון-ליר ועם משרד הבריאות היתה תחרות של אדריכלים, אדריכליות, מעצבים ומעצבות צעירים שהתבקשו להציע חשיבה מחודשת על תכנון ועיצוב תחנות "טיפת חלב" וסביבותיהן ברחבי הארץ.

 

על מנת לייצר ייצוג ויזואלי שיפנה לקהל של אדריכלים ומעצבים, פיתחנו לקטגוריות השונות של התחרות מערכת אחידה של סמלים המבוססים על צורת הטיפה ועל קווים, באופן שיוצר טיפות כמו מערסלות והוריות. השילוב בין הטיפות האייקוניות לבין קומפוזיציות שונות של קווים יצרו ביטוי גרפי למושגים מופשטים יחסית כמו ״התפתחות״, או ״נוחות״. אפקט נוסף של השימוש בריבוי קווים הוא היכולת שלהם לבטא ערכים אדריכליים כמו עומק ומרחבים פיזיים. אלמנט בולט נוסף בפרויקט בין הטיפות הוא היותו תלת לשוני – החל בלוגו של הפרויקט וכלה בהתמודדויות הטיפוגרפיות השונות לכל אורך תוצריו.

ux/ui

השכלה

S

לקוח

בצלאל

שירות

תנועה,UX/UI, עיצוב

שנה

2020

על מנת לייצר ייצוג ויזואלי שיפנה לקהל של אדריכלים ומעצבים, פיתחנו לקטגוריות השונות של התחרות מערכת אחידה של סמלים המבוססים על צורת הטיפה ועל קווים, באופן שיוצר טיפות כמו מערסלות והוריות. השילוב בין הטיפות האייקוניות לבין קומפוזיציות שונות של קווים יצרו ביטוי גרפי למושגים מופשטים יחסית כמו ״התפתחות״, או ״נוחות״. אפקט נוסף של השימוש בריבוי קווים הוא היכולת שלהם לבטא ערכים אדריכליים כמו עומק ומרחבים פיזיים.