הצבע באתר נקבע ע״פ מזג האויר
 הנוכחי בת״א, הטמפ׳ כעת:

20°

הצפון הישן הוא בר אוכל מקומי בחלקו הצפוני, עתיר המסעדות והברים, של רחוב דיזנגוף. בתוך הסביבה התחרותית הזו, הצפון הישן שאף למשוך אליו יותר מרק את חלקו בהמונים שמבקרים את הרחוב מידי סופ"ש, ולהפוך גם לבר/ סלון מקומי של ממש – כזה שמבין את אופיה האמיתי של השכונה, ומתחבר אליה ואל תושביה באופן עמוק יותר.

 

התמה התל אביבית השכונתית נוכחת בכל היבט של המותג. החל מהשפה התקשורתית: הבחירה בשם, שהוא גם לקיחת בעלות וגם הצהרת כוונות כלפי תושבי השכונה, השימוש בציטוטים של אמנים שעוסקים באיזשהו אופן בחיים בעיר או מבטאים בעצמם ערכים תל אביביים, ואפילו ציטוטים של תרבות הבילוי העכשווית בעיר "אל תתייגי אותי, אמרתי בעבודה שאני יוצאת מוקדם לרופא".

 

 

השפה הגרפית מבטאת גם היא את אותו אופי שכונתי, עם פונט עברי רחב, פונקציונלי אך בעל נוכחות. גם הצבעוניות הירוקה-ורודה דומיננטית, לא מתנצלת, ובעיקר לא מיישרת קו עם הפאלטות הרכות ששולטות בבתי קפה ומסעדות רבות בעיר. השפה האיורית של המותג שטוחה ושואבת השראה מגזרי נייר, בסגנון שמייצר למקום נראות מובחנת ויכולת ליצור ויזואליזציה מקורית לכל צורך.

מיתוג

אירוח

S

לקוח

הצפון הישן

שירות

מיתוג, איור, סושיאל

שנה

2019

השפה האיורית של המותג שטוחה ושואבת השראה מגזרי נייר בסגנון שמייצר למקום נראות מובחנת ויכולת ליצור ויזואליזציה בכל מקום

השימוש בציטוטים של אמנים שעוסקים באיזשהו אופן בחיים בעיקר או מבטאים את הערכים התלאביבים

הצפון‭ ‬הישן‭ ‬שאף‭ ‬למשוך‭ ‬אליו‭ ‬יותר‭ ‬מרק‭ ‬את‭ ‬חלקו‭ ‬בהמונים‭ ‬שמבקרים‭ ‬את‭ ‬הרחוב‭ ‬מידי‭ ‬סופ‭"‬ש, ‬ולהפוך‭ ‬גם‭ ‬לבר‭/‬סלון‭ ‬מקומי‭ ‬של‭ ‬ממש‭ ‬‮–‬‭ ‬כזה‭ ‬שמבין‭ ‬את‭ ‬אופיה‭ ‬האמיתי‭ ‬של‭ ‬השכונה, ‬ומתחבר‭ ‬אליה‭ ‬ואל‭ ‬תושביה‭ ‬באופן‭ ‬עמוק‭ ‬יותר‭.‬

ציטוטים‭ ‬של‭ ‬תרבות‭ ‬הבילוי‭ ‬העכשווית‭ ‬בעיר "‬אל‭ ‬תתייגי‭ ‬אותי, ‬אמרתי‭ ‬בעבודה‭ ‬שאני‭ ‬יוצאת‭ ‬מוקדם‭ ‬לרופא‭".‬