הצבע באתר נקבע ע״פ מזג האויר
 הנוכחי בת״א, הטמפ׳ כעת:

25°

העיצוב לתערוכת הבוגרים של בצלאל תמיד עוסק באותה דיאגרמת ון של שלושה נושאים חופפים; בצלאל, הבוגרים, והשנה שבה הבוגרים מסיימים את לימודיהם באקדמיה. בשנת 2018 אותו שילוש הוליד את הקונספט ״ביקור במדינת בצלאל״.

 

זה היה שילוב של אמירות שהפכו לנפוצות בשיח הציבורי בארץ על מידת החיבור (או הניתוק) של האקדמיה למדינה, העובדה שהתערוכה מציגה בחודשי הקיץ שבהם רבים מהמבקרים נכנסים למוד של תיירות וחופשות, וכרזת תיירות ישנה של זאב רבן שקוראת לבוא לבקר בארץ ישראל (ואחד האתרים המצויינים בכרזה הוא בצלאל הישן).

 

יצרנו מכלול שלם של פריטים שיוצרים את החוויה הזו, שנשענת כולה על ציטוט של שפות מוכרות; הכרזה הפרסומית מצטטת כרזות תיירות היסטוריות ומזמינה תיירים לבוא לבקר בבצלאל, בכניסה יקבלו המבקרים את הדרכון של בצלאל (שהמבקרים/תיירים יוכלו להחתים בכניסה לכל מחלקה), כל מחלקה קיבלה סמל ששואב השראה מסמלים עירוניים, ובעמדת המזכרות אפשר יהיה לרכוש גלויות, סיכות ומגנטים. בהשראת הכרזה ההיסטורית של רבן עוצב גם פונט סריפי נוסטלגי, ששימש גם כלוגוטייפ התלת לשוני של התערוכה, וגם כפונט כותרות בתוצרים השונים.

מיתוג

עיצוב

השכלה

L

לקוח

בצלאל

שירות

דברי דפוס, עיצוב פונט, עיצוב תערוכות, שילוט, קופירייטינג, איור, סושיאל

שנה

2018

העיצוב לתערוכת הבוגרים של בצלאל תמיד עוסק באותה
דיאגרמת ון של שלושה נושאים חופפים; בצלאל, הבוגרים,
והשנה שבה הבוגרים מסיימים את לימודיהם באקדמיה.
בשנת 2018 אותו שילוש הוליד את הקונספט
״ביקור במדינת בצלאל״.

יצרנו מכלול שלם של פריטים שיוצרים את החוויה הזו, שנשענת כולה על ציטוט של שפות מוכרות; הכרזה הפרסומית מצטטת כרזות תיירות היסטוריות ומזמינה תיירים לבוא לבקר בבצלאל

בכניסה יקבלו המבקרים את הדרכון של בצלאל (שהמבקרים/תיירים יוכלו להחתים בכניסה לכל מחלקה),

בהשראת הכרזה ההיסטורית של רבן עוצב גם פונט סריפי נוסטלגי, ששימש גם כלוגוטייפ התלת לשוני של התערוכה, וגם כפונט כותרות בתוצרים השונים.