הצבע באתר נקבע ע״פ מזג האויר
 הנוכחי בת״א, הטמפ׳ כעת:

25°

בשנת 2020 הקונספט הנבחר למיתוג תערוכת הבוגרים של בצלאל היה השנה עצמה: שנת המגיפה, הסגרים, המגבלות, כל מה שכל אלו הביאו עמם והאופנים בהם הם עיצבו מחדש את חיינו; דיגיטציה, ריחוק חברתי, מסכים, פיקסול וכו׳.

 

האלמנט המוביל את המיתוג הוא לוגוטייפ תלת מימדי וורסטילי של הספרות 2020, כשכל ספרה זוכה לטיפול צורני או חומרי ייחודי – דימוי עיצובי המשקף את רוח התקופה, מבלי להיות ישיר ואילוסטרטיבי מידי. גם הפאלטה הצבעונית הניאונית של בצלאל צומצמה לירוק הזרחני שבה, עם שחור, לבן וטקסטורות חומריות שונות, באופן שמחזק עוד יותר את התמה הדיגטילית.

 

מסיבות מובנות, לא התקיימה באותה השנה תערוכה פיזית והפרויקטים הוצגו לציבור הרחב בעיקר באמצעות האתר שעיצבנו לתערוכה. צילומי העבודות באתר זכו לגרדיאנט הבצלאלי בגוון ירוק זרחני ונשטפו בשחור ולבן, כשרק מצב האבר על התמונה חושף אותה במלוא צבעוניותה. דווקא בשנה שבה התערוכה לא התקיימה מחוץ למרחב הדיגיטלי הקפדנו ליצור חוויית שיטוט ייחודית וחופשית יותר, כשהגלילה והמעבר הידני בין העבודות הם כמו בלתי סופיים – כלומר, שיטוט ללא גבולות דווקא כשהעולם בחוץ מתמלא הגבלות.

מיתוג

ux/ui

עיצוב

השכלה

L

לקוח

בצלאל

שירות

דברי דפוס, עיצוב תערוכות, שילוט, סושיאל

שנה

2020

האלמנט המוביל את המיתוג הוא לוגוטייפ תלת מימדי וורסטילי של הספרות 2020, כשכל ספרה זוכה לטיפול צורני או חומרי ייחודי – דימוי עיצובי המשקף את רוח התקופה, מבלי להיות ישיר ואילוסטרטיבי מידי.

גם הפאלטה הצבעונית הניאונית של בצלאל צומצמה לירוק הזרחני שבה, עם שחור, לבן וטקסטורות חומריות שונות, באופן שמחזק עוד יותר את התמה הדיגטילית.