הצבע באתר נקבע ע״פ מזג האויר
 הנוכחי בת״א, הטמפ׳ כעת:

27°

SOLO הוא מותג קנאביס פרימיום מבית היוצר של חברת medocann. מה שמייחד אותו ביחס למוצרי קנאביס אחרים בשוק הוא הדגש על איכות חסרת פשרות. בגידול indoor מפוקח תחת סטנדרטים גבוהים במיוחד, SOLO מבטיח מוצר איכותי, קפדני ובטוח. בהתאם לרמה זו, גם מחירו גבוה, ולא מדובר במוצר יום-יומי שמעבירים בין כולם בערב עם החברים.

 

האסטרטגיה שגיבשנו עבור SOLO לקחה את האקסלוסיביות של המוצר והפכה אותה לסיפור. היא מדברת על שותפות סוד, על להיות חלק ממשהו אישי, מובנת רק ליודעי דבר. חווית הצריכה אליה כיוונו היא אישית ולא חברתית, ומשם גם הצמדנו את השם שמדבר אל האגו- SOLO.

 

הזהות האינדיבידואלית החזקה באה לידי ביטוי גם בלוגו חזק, דרך השימוש בספרה 1, וגם בשורת המיצוב You’re the one, וגם בשמות הזנים שהם מספרים ראשוניים. השפה מבוססת על מערך גרפי בוטיקי עם טיפוגרפיה וצבע מוביל עמוק ומתוחכם, ביחד עם גימור הולוגרפי איכותי שמכניס אלמנט הרפתקני ולא קונבנציונלי.

מיתוג

עיצוב

לייף סטייל

M

לקוח

Medocann

שירות

מיתוג, עיצוב אריזה, אסטרטגיה, קופירייטינג

שנה

2023

אתה‭ ‬האחד‭. ‬
סולו‭ ‬מציע‭ ‬שיח‭ ‬ישיר‭ ‬בין‭ ‬המוצר‭ ‬לבין‭ ‬הצרכן, פנייה‭ ‬ישירה‭ ‬אשר‭ ‬מחזקת‭ ‬את‭ ‬תדמית‭ ‬ה‭"‬אחד”. כמו‭ ‬מוצר‭ ‬שנועד‭ ‬במיוחד‭ ‬בשבילך,‭ ‬SOLO‭ ‬הוא‭ ‬רק‭ ‬בשבילך‭.‬

השפה מבוססת על מערך גרפי בוטיקי עם טיפוגרפיה וצבע מוביל עמוק ומתוחכם, ביחד עם גימור הולוגרפי איכותי שמכניס אלמנט הרפתקני ולא קונבנציונלי.

בפניה לשוק הבינלאומי הושקה סדרה נוספת באנגלית באריזת צילינדר איכותית